Logopedyczny konkurs plastyczny "Logopedyczne zwierzaki"

W ramach Europejskiego Dnia Logopedy, który obchodzony jest 6 marca 2024r. Logopedzi Przedszkola nr 80 „Królestwo Maciusia”: Dobromiła Grygowska oraz Rafał Sowa ogłaszają Przedszkolny Logopedyczny Konkurs Plastyczny. Zachęcamy do udziału w konkursie wszystkich przedszkolaków. Celem konkursu jest upowszechnianie wiedzy logopedycznej wśród dzieci i rodziców, pobudzanie kreatywności i aktywności artystycznej dzieci oraz promowanie talentów plastycznych dzieci.

Czytaj więcej!

Motylki i projekt "Witaminki"

Grupa "Motylki" wytrwale realizuje projekt "Witaminki" i podejmuje różnorodne aktywności promujące zdrowe nawyki żywieniowe. Autorzy projektu chcą kształtować u dzieci już od najmłodszych lat kulturę spożywania zdrowych posiłków, w których będą królowały warzywa. Tym razem Motylki podjęły wyzwanie z cebulą oraz brokułem. Gratulujemy!

Czytaj więcej!

Zapraszamy do udziału w akcji "Onko-Walentynki"

Szanowni Rodzice!
Zachęcamy do udziału w akcji "Onko-Walentynki" która prowadzona jest na terenie naszego przedszkola. Szczegóły akcji znajdą Państwo na plakacie promującym akcję. Liczymy, że nasza Onko-Walentynkowa skrzynka zapełni się pięknymi kartkami, które sprawią wiele radości potrzebującym.

Czytaj więcej!

Rekrutacja 2024/2025

Szanowni Państwo,
W załączniku znajdą Państwo zarządzenie Prezydenta Bydgoszczy dotyczące rekrutacji na rok szkolny 2024/2025.

Czytaj więcej!

Sportowcy z Królestwa Maciusia wygrywają olimpiadę!

31 stycznia 2024 odbyła się II Bydgoskiej Olimpiadzie Przedszkolaków - W zdrowym ciele, zdrowy duch. Do rywalizacji stanęło aż 140 dzieci z 14 przedszkoli publicznych i niepublicznych. Organizatorem olimpiady była Szkoła Podstawowej nr 31 z Oddziałami Sportowymi i Mistrzostwa Sportowego.

Czytaj więcej!

Placówka promująca zasady zdrowego żywienia i stylu życia

Szanowni Państwo,
Z ogromną przyjemnością informujemy, że nasza placówka otrzymała właśnie dyplom potwierdzający osiągnięcia w ramach projektu „Zdrowe Dzieci”, realizowanego na zlecenie Ministerstwa Zdrowia. Dyplomy te zostały przyznane zarówno dla placówki, jak i pracowników.

Czytaj więcej!

Koncert kolęd i pastorałek "Leć kolędo w świat..."

7 stycznia 2024 roku w Kościele NSPJ w Bydgoszczy odbył się III koncert kolęd i pastorałek "Leć kolędo w świat...".

Czytaj więcej!

Podziękowania

Przekazujemy podziękowania schroniska dla zwierząt za udział w akcji "Pełna miska dla schroniska". Dary zebrane w naszym przedszkolu zostały przekazane w listopadzie.

Czytaj więcej!

Przerwa wakacyjna 2024

Szanowni Rodzice,
Informujemy, że w porozumieniu z Radą Rodziców podjęto decyzję, że przerwa wakacyjna w roku 2024 rozpoczyna się 1 lipca i potrwa do 31 lipca 2024r.

Czytaj więcej!

Certyfikat udziału w akcji "Przerwa na czytanie"

Szanowni Państwo,
Czytamy już 8 rok w Polsce i 4 na świecie! Corocznie październikowe wydarzenie organizowane przez Bibliotekę Pedagogiczną Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wlkp. gromadzi w szkołach, przedszkolach oraz innych instytucjach nie tylko oświatowych olbrzymią społeczność osób, która na przerwie czyta dla przyjemności.

Czytaj więcej!