Sukces Piotra i Kornelii

Znamy już laureatów II edycji Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego dla dzieci przedszkolnych „Wiersze i wierszyki Juliana Tuwima”. Jego organizatorem była Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy, a honorowy patronat objęli Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotr Całbecki oraz Kujawsko-Pomorski Kurator Oświaty Marek Gralik.

Czytaj więcej!

Zapraszamy do udziału w VIII Międzyprzedszkolnym Przeglądzie Piosenki Angielskiej "Beautiful Christmas Songs"

Przedszkole nr 80 "Królestwo Maciusia" oraz Centrum Edukacyjne "My School - My House" serdecznie zapraszają na VIII Międzyprzedszkolny Przegląd Piosenki Angielskiej "Beautiful Christmas Songs," który odbędzie się w tym roku w formie nagrań wideo.
Wszelkie szczegóły znajdują się w załączonym regulaminie konkursu.
Zapraszamy do udziału!

Czytaj więcej!

PPP nr 1 zaprasza na cykl warsztatów dla rodziców!

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 1 w Bydgoszczy serdecznie zaprasza rodziców dzieci w wieku przedszkolnym na cykl warsztatów, których głównym tematem będzie wsparcie kompetencji dziecka.

Czytaj więcej!

XII edycja wojewódzkiego konkursu plastycznego „Jan Paweł II na zawsze z nami” WYNIKI!!!

24 listopada 2021 roku w Przedszkolu nr 80 „Królestwo Maciusia” odbyło się posiedzenie komisji konkursowej w związku z XII Wojewódzkim Konkursem Plastycznym „Jan Paweł II na zawsze z nami”. Tegoroczna edycja konkursu zainspirowała do wykonania pracy aż 151 małych artystów z Przedszkoli oraz klas 1 SP naszego województwa.

Czytaj więcej!

Uwaga Rodzice! Pojedyńcze przypadki wszawicy!

Szanowni Rodzice!
Informujemy, że w Przedszkolu pojawiły się pojedyńcze przypadki wszawicy. Prosimy o uważne sprawdzanie głowy dzieci.

Czytaj więcej!

Zapraszamy do udziału w konkursie plastyczno – konstruktorskim „Eko-ozdoba świąteczna”

Serdecznie zapraszamy rodziców i dzieci z naszego przedszkola do wzięcia udziału w konkursie plastyczno – konstruktorskim „Eko-ozdoba świąteczna”. Z dostępnych materiałów wtórnych wykonajcie wspólnie z dzieckiem ozdobę. Na Wasze prace czekamy do 2 grudnia 2021r.

Czytaj więcej!

VI Międzyprzedszkolny Konkurs Recytatorski "Kto Ty jesteś? Polak mały..." WYNIKI

VI edycja Miedzyprzedszkolnego Konkursu Recytatorskiego "Kto Ty jesteś? Polak mały..." cieszyła się dużym powodzeniem. Do organizatorów wpłynęło 23 zgłoszenia z 15 Przedszkoli.

Czytaj więcej!

Przedszkolne obchody Święta Niepodległości

W tym roku Przedszkolne obchodny Święta Niepodległości odbyły się pod hasłem "Droga do Niepodległości". Nasze przedszkolaki przygotowywały się do tego wydarzenia już od kilku dni.

Czytaj więcej!

Podziękowania od Pary Prezydenckiej za udział w Narodowym Czytaniu 2021

Jest nam ogromnie miło poinformować Państwa, że nasze przedszkole otrzymało podziękowania od Pary Prezydenckiej za udział w Narodowym Czytaniu 2021.

Czytaj więcej!

Wyniki konkursu "Kapelusz Pani Jesieni"

PREZENTUJEMY WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO "KAPELUSZ PANI JESIENI"!

Czytaj więcej!