Portret mojej rodziny #zostańwdomu

"Portret mojej rodziny" to zadanie plastyczne postawione przed Żabkami z okazji nadchodzącego święta rodziny. Kornelia szybko zabrała się do pracy i z dostępnych materiałów wykonała przepiękny portret swojej rodziny. Gratulujemy!

Czytaj więcej!

Kornelia pilnie pracuje w domu #zostańwdomu

Kornelia pilnie realizuje zadania w domu. W ostatnim czasie postanowiła wykonać kilka zadań w naszej książce. Gratulujemy zapału do pracy!

Czytaj więcej!

Ekoludek Kornelii #zostańwdomu

Kornelia z grupy Żabek wykonała w domu EKOLUDKA. Do wykonania swojej pracy użyła głównie plastiku i krepy. Brawo!

Czytaj więcej!

Co wiemy o jajku? #zostańwdomu

Ostatnio zajmowaliśmy się eksperymentami oraz doświadczeniami z jajkiem. Dowiedzieliśmy się z czego się ono składa, jakie ma właściwości oraz jak zachowuje się w różnych roztworach. Żabki wykonały również zadania matematyczne w oparciu o wiersz. Brawo!

Czytaj więcej!

Domowi pomocnicy #zostańwdomu

Kiedy Żabki wykonają już wszystkie zadania oraz karty pracy wcale się nie nudzą. Zabierają się za pomoc w domowych obowiązkach, tak jak Kornelia, która pomaga mamie w kuchni. Gratulacje!

Czytaj więcej!

Segregacja w teorii i praktyce #zostańdomu

Żabki uczą się pilnie jak dbać o naszą planetę. W ramach realizowanej tematyki postanowiły wcielić teorię w praktykę i posegregować śmieci. Brawo!

Czytaj więcej!

Doświadczenie z barwieniem kapusty #zostańwdomu

Olga z bratem postanowili wykorzystać zabarwioną do pisanek wodę i wykonać doświadczenie. Do zabarwionej wody włożyli liście kapusty. Efekt? Widoczny na zdjęciu. Gratulujemy!

Czytaj więcej!

Zając z dłoni #zostańwdomu

W tym tygodniu jednym z zadań żabek było wykonanie zajączka z obrysowanej dłoni. Nasze żabki bardzo szybko zabrały się do pracy i już otrzymaliśmy pierwszą pracę od Olgi. Brawo! Czekamy na kolejne dzieła.

Czytaj więcej!

Wielkanocne zajęcia Żabek #zostańwdomu

Żabki bardzo pilnie pracują w domach. Realizując przesłane przez nauczycieli materiały wykonały kolejne wielkanocne prace. Udało się nawet zagrać na domowych "instrumentach"

Czytaj więcej!

Wielkanocne prace Żabek #zostańwdomu

Wielkanoc zbliża się do nas wielkimi krokami. W tym tygodniu żabki wykonały kilka wielkanocnych prac, które prezentujemy w naszej galerii. Pierwszą wielkanocną pracę przesłała do nas Jagoda. Wykonała piękną kurę. Brawo!

Czytaj więcej!