Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania - inauguracja projektu "Mały Miś w świecie wielkiej literatury"

29 września grupa Słoneczek obchodziła Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania! Z tej okazji przeczytaliśmy opowiadanie Pani Doroty Kluski pt. " Wędrówka Małego Kasztanka". Następnie ułożyliśmy historyjkę obrazkową do opowiadania.

Czytaj więcej!

Moduł II - Kodujemy razem z Małym Misiem z Projektu "Mały Miś w Świecie Literatury"

Słoneczka dzielnie poradziły sobie z labiryntem i zadaniami, które na nie czekały.

Czytaj więcej!

Dzień Jabłka

Słoneczka tego dnia dowiedziały się ,że bardzo ważne jest to, żeby jabłka jeść ze skórką. Należy tylko pamiętać aby przed spożyciem dokładnie je umyć. Wszystkie zabawy tego dnia dominowały pod znakiem jabłka - były to zabawy ruchowe, dydaktyczne, naśladowcze, odszukanie pary itd. Po jabłkowym poczęstunku dzieci przystąpiły do wykonania pracy plastycznej "Stemple z jabłek".

Czytaj więcej!

Praca plastyczna "Słoneczko"

Słoneczka wykonały swoją pierwszą pracę plastyczną w przedszkolu. Najpierw naklejały żółte koło na kartkę a następnie palcem malowały promienie słońca.

Czytaj więcej!

Słoneczka biorą udział w akcji "Sprzątanie Świata"

17 września Słoneczka wyposażone w foliowe rękawiczki oraz worki do segregacji odpadów, chętnie przystąpiły do sprzątania terenu wokół przedszkola.

Czytaj więcej!

Dzień Kropki

W dniu 15 września 2021 r. w naszej grupie świętowaliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki, czyli The Dot Day.

Czytaj więcej!

Słoneczka na placu zabaw

Słoneczka zostały zapoznane z zasadami zachowania się podczas spaceru i zabaw na świeżym powietrzu. Uśmiechnięte i głodne wróciły do przedszkola na smaczny obiad. Mamy nadzieję, iż wrześniowe słońce tak szybko nas nie opuści i będziemy mogli cieszyć się wspólnymi zabawami na świeżym powietrzu.

Czytaj więcej!