#zostańwdomu MISIE

Dnia 26 maja obchodzono Dzień Matki. Misie również świętowały w ten dzień z mamami oraz doskonale się do tego przygotowały. Samodzielnie przygotowywali laurki da swoich mam, aby wyrazić swoje uczucia i przywiązanie. Efekty pracy niektórych można zobaczyć na zdjęciach. Brawo dla nich za pamięć, staranność i pomysły!

Czytaj więcej!

Misie #zostańwdomu

W tym tygodniu Misie bardzo intensywnie pracowały. Wgłębiając się w tematykę "Moja rodzina" ćwiczyły umiejętności plastyczne, matematyczne, logicznego myślenia i poprawnego wypowiadania się. Owoce ich pracy są bardzo ciekawe!

Czytaj więcej!

Misie #zostańwdomu

"Misie" w zeszłym tygodniu kontynuowały tematykę "Polska to mój dom". Rozróżniały owoce krajowe i egzotyczne oraz przeliczały je. Budowały domy wysokie i niskie, odbijając swoje dłonie tworzyły orła białego ale też zaangażowaniem wypełniły karty pracy. Wspaniale pracowaliście!

Czytaj więcej!

#zostańwdomu MISIE

Czytaj więcej!

Polska to mój dom #zostańwdomu

W tym tygodniu Misie realizowały tematykę "Polska to mój dom". Bardzo dokładnie wykonywały swoje zadania. Począwszy od wyklejania krepą symbolu narodowego tj. flagi, a kończąc na budowaniu swoich domów, dzieci kształtowały umiejętności plastyczne, matematyczne, wyobraźnię przestrzenną oraz wartości patriotyczne. Spisali się doskonale!

Czytaj więcej!

Zabawa badawcza pt. "Mydło i brudne ręce" #zostańwdomu

Zabawa badawcza pt. "Mydło i brudne ręce"

Czytaj więcej!

#zostańwdomu MISIE

Misie malowały "Fantazyjną kompozycję" kolorową pianą. Zabawa była niecodzienna, a efekt ciekawy.

Czytaj więcej!

Czyściochowe przedszkole #zostańwdomu

Misie rozpoczęły zabawy i działania mające na celu kształtowanie i utrwalanie umiejętności dbania o higienę osobistą. Tak wyobrażają sobie bohaterów opowiadania "Rudka śpiewa w wannie" z "Czyściochowego przedszkola".

Czytaj więcej!

Dzień książki #zostańwodmu

Dnia 23 kwietnia Misie obchodziły Światowy Dzień Książki i Praw autorskich. Jest to doroczne święto organizowane przez UNESCO e celu promocji czytelnictwa, edytorstwa i ochrony własności intelektualnej za pomocą praw autorskich. Każdy z nas posiada swoją ulubioną książkę, gazetę itp. Misie tym razem chętnie się pochwaliły książkami i bajkami, które one najbardziej lubią.

Czytaj więcej!

Propozycja działań dodatkowych - karty pracy #zostańwdomu

Zaproponowaliśmy rodzicom dodatkową formę nauczania zdalnego za pomocą udostępnianych im zadań i kart pracy. Rozwijają one umiejętności w zakresie percepcji wzrokowej, logicznego myślenia, matematyki, grafomotoryki oraz mowy. Misie bardzo angażują się w wykonywanie tych zadań. Jak zawsze wykazują się starannością i dokładnością. Brawa dla nic oraz dla rodziców za systematyczną współpracę !

Czytaj więcej!