#zostańwdomu SÓWKI

Sówki podzieliły się zdjęciami z wykonania zadań z projektu edukacyjnego „Czyściochowe przedszkole”.

Czytaj więcej!

Ekologiczny tydzień Sówek #zostańwdomu

Sówki stały się ekspertami od zagadnień o ekologii. Nauczyły się segregacji odpadów. Wiedzą co to jest recykling. Znają zasady ochrony środowiska. Wykonały ciekawe prace plastyczne. Dodatkowo dzieci zajęły się również ćwiczeniami kształtującymi sprawność dłoni. Największą popularnością cieszyły się filmiki, które dały im namiastkę przedszkolnych zajęć z ich nauczycielem.

Czytaj więcej!

Ćwiczenia sensoryczne SÓWKI #zostańwdomu

Sówki chętnie wykonały ćwiczenie sensoryczne polegające na zabawie z popcornem.

Czytaj więcej!

#zostańwdomu SÓWKI

Sówki podzieliły się z nami kolejną porcją zdjęć. Pochwaliły się efektami pracy, nauki i zabawy. Największą popularnością cieszyło się wykonywanie ozdób wielkanocnych oraz sianie rzeżuchy/fasoli. Niektóre dzieci dołączyły się również do obchodzenia Światowego Dnia Autyzmu. Brawo Sówki za aktywność.

Czytaj więcej!

#zostańwdomu Sówki

#zostańwdomu

Czytaj więcej!

#zostańwdomu SÓWKI

Pomimo, że nie widzimy się w przedszkolu to mamy ze sobą kontakt. W ramach akcji #Zoatańwdomu# Sówki dzielnie pracują w domach pod okiem rodziców. Dzieci wybierają zadania z propozycji podanych przez nauczyciela i realizują materiał najlepiej jak potrafią. Na dowód tego przysyłają zdjęcia, filmiki, komentarze. Każdy znajdzie coś, co go interesuje i coś co lubi.

Czytaj więcej!