Proboszcz Parafii NSPJ serdecznie zaprasza na spotkanie.

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa serdecznie zaprasza na świąteczne spotkanie integracyjne rodzin ukraińskich i polskich, które odbędzie się we wtorek 19 kwietnia o godz. 18:30. Szczegóły znajdują się na plakacie informacyjnym.

Czytaj więcej!

Międzyprzedszkolny konkurs plastyczny " WIOSNA TUŻ, TUŻ"

Z okazji zbliżającej się wiosny, dzieci z grupy Sówki wzięły udział w Międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym "Wiosna tuż, tuż" organizowanym przez Niepubliczne Przedszkole Anglojęzyczne "Tęczowa kraina" w Niemczu.

Czytaj więcej!

Ostatnie dni akcji "Zakręcone Królestwo Maciusia"

Szanowni Państwo,
Informujemy, że nakrętki w ramach akcji "Zakręcone Królestwo Maciusia" można dostaraczać do przedszkola do 15 kwietnia 2022 roku.

Czytaj więcej!

V Międzyprzedszkolny Przegląd Prezentacji Anglojęzycznej "Spring is coming, spring is here."

Z okazji przyjścia wiosny, dzieci z grupy VII wzięły udział w V Międzyprzedszkolnym Przeglądzie Prezentacji Anglojęzycznej "Spring is coming, spring is here." Wiewiórki zaśpiewały piosenkę "Spring is here." Za swój występ otrzymały dyplomy i  nagrody. Dziękujemy Przedszkolu nr 66 za zaproszenie nas do zabawy.

Czytaj więcej!

Dwa Granty Oświatowe dla Królestwa Maciusia!

Miło nam poinformować, że nasze przedszkole otrzymało dofinansownie do dwóch projektów w ramach Bydgoskich Grantów Oświatowych.

Czytaj więcej!