Zajęcia adaptacyjne dla 3-latków

Szanowni Państwo,
Przedstawiamy grafik zajęć adaptacyjnych dla dzieci 3-letnich.

Czytaj więcej!

Wyniki konkursu plastycznego „Żyję zdrowo bo nie ulegam nałogom”

Przedszkole nr 80 „Królestwo Maciusia” w Bydgoszczy ma zaszczyt ogłosić laureatów konkursu plastycznego „Żyję zdrowo bo nie ulegam nałogom”, realizowanego w ramach projektu profilaktycznego „Świat realny jest genialny” dofinansowanego przez Miejski Program Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii.

Czytaj więcej!

Wyniki konkursu plastycznego „Pomnik przyrody z mojej okolicy”

Mamy przyjemność ogłosić laureatów konkursu plastycznego „Pomnik przyrody z mojej okolicy” w ramach projektu edukacyjnego „Bydgoszczanin młody szanuje pomniki przyrody” organizowanym przez Przedszkole nr 80 „Królestwo Maciusia w Bydgoszczy” i finansowanym przez Bydgoskie Granty Ekologiczne.

Czytaj więcej!

Certyfikat udziału w ogólnopolskim projekcie „Wróbelka Elemelka poznajemy z nim przygody dzielić chcemy”

Głównym założeniem projektu „Wróbelka Elemelka poznajemy z nim przygody dzielić chcemy” było wprowadzenie dzieci w świat literatury dziecięcej, promowanie czytelnictwa, wychowanie do wartości, kształtowanie właściwych postaw społecznych oraz wzbogacanie ogólnej wiedzy o świecie.

Czytaj więcej!

Wyróżnienie w miejskiej zbiórce baterii

Miło nam poinformować, że nasze Przedszkole otrzymało wyróżnienie w miejskiej zbiórce baterii. Otrzymaliśmy nagrodę pieniężna w kwocie 600 zł na doposażenie przedszkola. Dziękujemy za zaangażowanie w zbiórkę!

Czytaj więcej!