Przedszkole Królestwo Maciusia będzie realizować projekt "Zamień alkohol na warzywa i owoce, to właśnie one mają super moce"

Miło nam poinformować, że nasze przedszkole otrzymało dofinansowanie z Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii w 2024r.

Czytaj więcej!

Logopedyczny konkurs plastyczny "Logopedyczne zwierzaki"

W ramach Europejskiego Dnia Logopedy, który obchodzony jest 6 marca 2024r. Logopedzi Przedszkola nr 80 „Królestwo Maciusia”: Dobromiła Grygowska oraz Rafał Sowa ogłaszają Przedszkolny Logopedyczny Konkurs Plastyczny. Zachęcamy do udziału w konkursie wszystkich przedszkolaków. Celem konkursu jest upowszechnianie wiedzy logopedycznej wśród dzieci i rodziców, pobudzanie kreatywności i aktywności artystycznej dzieci oraz promowanie talentów plastycznych dzieci.

Czytaj więcej!

Motylki i projekt "Witaminki"

Grupa "Motylki" wytrwale realizuje projekt "Witaminki" i podejmuje różnorodne aktywności promujące zdrowe nawyki żywieniowe. Autorzy projektu chcą kształtować u dzieci już od najmłodszych lat kulturę spożywania zdrowych posiłków, w których będą królowały warzywa. Tym razem Motylki podjęły wyzwanie z cebulą oraz brokułem. Gratulujemy!

Czytaj więcej!

Zapraszamy do udziału w akcji "Onko-Walentynki"

Szanowni Rodzice!
Zachęcamy do udziału w akcji "Onko-Walentynki" która prowadzona jest na terenie naszego przedszkola. Szczegóły akcji znajdą Państwo na plakacie promującym akcję. Liczymy, że nasza Onko-Walentynkowa skrzynka zapełni się pięknymi kartkami, które sprawią wiele radości potrzebującym.

Czytaj więcej!

Rekrutacja 2024/2025

Szanowni Państwo,
W załączniku znajdą Państwo zarządzenie Prezydenta Bydgoszczy dotyczące rekrutacji na rok szkolny 2024/2025.

Czytaj więcej!