Życzenia na wakacje!

Wszystkim dzieciom i ich Rodzicom życzymy wspaniałych, wesołych i bezpiecznych wakacji. Niech ten letni czas będzie pełen niezapomnianych wrażeń, bajkowych przygód i samych słonecznych dni.

Czytaj więcej!

Zajęcia adaptacyjne dla dzieci przyjętych na rok szkolny 2022/2023

Szanowni Państwo,
Zapraszamy na zajęcia adaptacyjne dla dzieci przyjętych do przedszkola na rok szkolny 2022/2023. Zajęcia odbędą się 16 i 17 sierpnia 2022 od godz. 16:00
Serdecznie zapraszamy!

Czytaj więcej!

Lubię być zdrowym- wyniki!

Miło nam poinformować, że rozstrzygnęliśmy Miejski Konkurs Plastyczny pt. „Lubię być zdrowym”- przeciwdziałamy uzależnieniom. Konkurs był realizowany w ramach Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów alkoholowych oraz Przeciwdziałaniu Narkomanii w 2022 roku – PORPA w Bydgoszczy.

Czytaj więcej!

Głos dziecka w walce o środowisko- wyniki!

Szanowni Państwo
Miło nam poinformować, że rozstrzygnęliśmy Miejski Konkurs Plastyczny pt. „Głos dziecka w walce o środowisko”. Konkurs był realizowany w ramach grantu ekologicznego.

Czytaj więcej!

Z suszą walczymy i wody nie tracimy! Bydgoski Grant Ekologiczny

Szanowni Państwo,
Do realizacji projektu edukacyjno-artystycznego "z suszą walczymy i wody nie tracimy” przystąpiło sześć przedszkoli z terenu naszego miasta. Przypominamy, że projekt został dofinansowany w ramach Bydgoskich Grantów Ekologicznych.

Czytaj więcej!