PPP nr 1 zaprasza na cykl warsztatów dla rodziców!

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 1 w Bydgoszczy serdecznie zaprasza rodziców dzieci w wieku przedszkolnym na cykl warsztatów, których głównym tematem będzie wsparcie kompetencji dziecka.

Czytaj więcej!

XII edycja wojewódzkiego konkursu plastycznego „Jan Paweł II na zawsze z nami” WYNIKI!!!

24 listopada 2021 roku w Przedszkolu nr 80 „Królestwo Maciusia” odbyło się posiedzenie komisji konkursowej w związku z XII Wojewódzkim Konkursem Plastycznym „Jan Paweł II na zawsze z nami”. Tegoroczna edycja konkursu zainspirowała do wykonania pracy aż 151 małych artystów z Przedszkoli oraz klas 1 SP naszego województwa.

Czytaj więcej!

"Problem uzależnień u dzieci i młodzieży – jak je rozpoznać i przeciwdziałać im?”

Szanowni Rodzice, Opiekunowie i Sympatycy Przedszkola nr 80 „Królestwo Maciusia” w Bydgoszczy! W związku z realizacją projektu w ramach Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałaniu Narkomanii w 2021 roku – PORPA w Bydgoszczy, zachęcamy Państwa do obejrzenia prezentacji multimedialnej nt. "Problem uzależnień u dzieci i młodzieży – jak je rozpoznać i przeciwdziałać im?”

Czytaj więcej!

Uwaga Rodzice! Pojedyńcze przypadki wszawicy!

Szanowni Rodzice!
Informujemy, że w Przedszkolu pojawiły się pojedyńcze przypadki wszawicy. Prosimy o uważne sprawdzanie głowy dzieci.

Czytaj więcej!

Zapraszamy do udziału w konkursie plastyczno – konstruktorskim „Eko-ozdoba świąteczna”

Serdecznie zapraszamy rodziców i dzieci z naszego przedszkola do wzięcia udziału w konkursie plastyczno – konstruktorskim „Eko-ozdoba świąteczna”. Z dostępnych materiałów wtórnych wykonajcie wspólnie z dzieckiem ozdobę. Na Wasze prace czekamy do 2 grudnia 2021r.

Czytaj więcej!