#Szkoła do hymnu 2021

10 listopada nasze przedszkole weźmie udział w akcji MEN "Szkoła do Hymnu". Dokładnie o godzinie 11:11 nasze przedszkolaki odśpiewają cztery zwrotki Mazurka Dąbrowskiego. Tradycyjnie też w Królestwie Maciusia zorganizowana zostanie akcja "Żywa Flaga".

Czytaj więcej!

Konkurs fotograficzny "Jesienne drzewo" WYNIKI

PREZENTUJEMY WYNIKI KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO "JESIENNE DRZEWA"!

Czytaj więcej!

Szkoła Pamięta #2021

"Szkoła pamięta” to akcja Ministerstwa Edukacji i Nauki odbywająca się w okresie, w którym w sposób szczególny wspominamy zarówno naszych bliskich, jak i tych, którzy zapisali się w historii – tej ogólnonarodowej i lokalnej. W ten sposób inicjatywa nawiązuje do polskiej tradycji świat zadusznych.

Czytaj więcej!

Spotkanie z psychologiem w przedszkolu.

Szanowni Państwo,
Informujemy, że 15 listopada 2021 roku w naszym przedszkolu zorganizowanye zostanie spotkanie z psychologiem z PPP nr 1 w Bydgoszczy. Zainteresowanych rodziców zapraszamy do wpisywania się na listę obecności za pomocą znaczka z szatni dziecka oraz nazwą grupy, do której dziecko uczęszcza. Lista dostępna jest u Pań dyżurujących.

Podczas spotkań obowiązuje reżim sanitarny: dezynfekcja, wypełnienie ankiety wstępnej kwalifikacji, maseczka zasłaniającą nos i usta oraz dystans społeczny.

Czytaj więcej!

Jesienne cudaki- WYNIKI!

Prezentujemy wyniki konkursu "Jesienne cudaki"

Czytaj więcej!