Motylki i projekt "Witaminki"

Grupa "Motylki" wytrwale realizuje projekt "Witaminki" i podejmuje różnorodne aktywności promujące zdrowe nawyki żywieniowe. Autorzy projektu chcą kształtować u dzieci już od najmłodszych lat kulturę spożywania zdrowych posiłków, w których będą królowały warzywa. Tym razem Motylki podjęły wyzwanie z cebulą oraz brokułem. Gratulujemy!

Czytaj więcej!

Zapraszamy do udziału w akcji "Onko-Walentynki"

Szanowni Rodzice!
Zachęcamy do udziału w akcji "Onko-Walentynki" która prowadzona jest na terenie naszego przedszkola. Szczegóły akcji znajdą Państwo na plakacie promującym akcję. Liczymy, że nasza Onko-Walentynkowa skrzynka zapełni się pięknymi kartkami, które sprawią wiele radości potrzebującym.

Czytaj więcej!

Rekrutacja 2024/2025

Szanowni Państwo,
W załączniku znajdą Państwo zarządzenie Prezydenta Bydgoszczy dotyczące rekrutacji na rok szkolny 2024/2025.

Czytaj więcej!

Sportowcy z Królestwa Maciusia wygrywają olimpiadę!

31 stycznia 2024 odbyła się II Bydgoskiej Olimpiadzie Przedszkolaków - W zdrowym ciele, zdrowy duch. Do rywalizacji stanęło aż 140 dzieci z 14 przedszkoli publicznych i niepublicznych. Organizatorem olimpiady była Szkoła Podstawowej nr 31 z Oddziałami Sportowymi i Mistrzostwa Sportowego.

Czytaj więcej!

Placówka promująca zasady zdrowego żywienia i stylu życia

Szanowni Państwo,
Z ogromną przyjemnością informujemy, że nasza placówka otrzymała właśnie dyplom potwierdzający osiągnięcia w ramach projektu „Zdrowe Dzieci”, realizowanego na zlecenie Ministerstwa Zdrowia. Dyplomy te zostały przyznane zarówno dla placówki, jak i pracowników.

Czytaj więcej!